tel.: 22 699 46 13
E-MAIL: galdak@wp.pl
chromowanie


niklowanie


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI USŁUGAMI

chromowanie


Elektropolerowanie – profesjonalna technika elektrochemicznej obróbki stali i aluminium

Elektropolerowanie stali nierdzewnej i aluminium to zaawansowany proces elektrochemiczny, którego celem jest doprowadzenie detalu o dowolnym kształcie do wysokiego połysku. Osiągany w procesie elektropolerowania połysk detali wykonanych ze stali nierdzewnej oraz aluminium przyrównuje się do połysku lustrzanego. Efekt ten jest możliwy do uzyskania dzięki kąpieli galwanicznej, w której cała zanurzona powierzchnia metalu uzyskuje jednolity połysk bez używania jakichkolwiek mechanicznych środków ściernych czy też środków polerujących.

Dodatkowym atutem kąpieli galwanicznych jest zwiększenie odporności chemicznej materiału, która po zakończeniu elektropolerowania wzrasta nawet o 15 do 20 razy. Podobny efekt nie może zostać uzyskany na drodze polerowania mechanicznego.

Warszawa - elektropolerowanie aluminium i stali nierdzewnej

Elektropolerowanie aluminium i stali nierdzewnej to nasza specjalność. Nasz zakład galwanizacyjny oferuje wysokiej jakości elektropolerowanie detali wykonanych z aluminium oraz stali nierdzewnej o różnych kształtach i wymiarach.

Zależnie od polerowanego przedmiotu, w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu zaleca się uprzednie poddanie materiału polerowaniu mechanicznemu, a następnie procesowi polerowania elektrochemicznego.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi elektropolerowanie aluminium lub elektropolerowanie stali nierdzewnej zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszego zakładu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania technologicznego.